Judiciary Scientific Applied Training Center

چهارشنبه 3 بهمن ماه 1397
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
اخبار دانشگاه
 

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم علمی کاربردی می رساند که پرتال اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی غرب تهران با آدرس https://tw.uast.ac.ir با انعکاس آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به واحد استانی و امور جاری راه اندازی گردید.

پنجشنبه 27 دی ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دفتر نهاد مقام معظم رهبری از دانشجویان علاقه مند به فعالیت‌های هنری در رشته های زیر دعوت به همکاری می نماید.:

یکشنبه 18 آذر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

با صدور دستور موقت از سوی دیوان عدالت اداری مراکز وابسته به موسسه شهید قدوسی از جمله مرکز آموزش عالی علمی کاربردی قوه قضاییه تهران مجاز به جذب دانشجو شدند

جمعه 2 آذر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

انجام خدمات مشاوره اي ويژه دانشجويان مركز به اطلاع مي رساند واحد مشاوره مركز در روزهاي يكشنبه از ساعت 11-19 واقع در طبقه سوم مركز در زمينه هاي روانشناسي، مشاوره ازدواج و... آماده ارائه خدمات به صورت رايگان به دانشجويان عزيز مي باشد. جهت دریافت وقت قبلی می توانید در زمان تعیین شده فوق الذکر با شماره 66082586 تماس حاصل فرمائید.

چهارشنبه 9 آبان ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

باعنایت به اینکه برای هر ورودی صرفا یک روز برای حذف و اضافه تعیین شده است،تغییرات مورد نظر خود را درصورت ارائه درس و وجود ظرفیت طبق تقویم تعیین شده انجام دهید. درغیر اینصورت عواقب آن برعهده شخص دانشجو بوده و دانشگاه هیچگونه مسئولیت ناشی از عدم انجام انتخاب واحد یا حذف و اضافه دانشجویان ندارد. شایان ذکر است دقت نمایید دروس ارائه شده طبق گروه بندی پیشنهادی برای اولین و آخرین بار بوده است.لذا عدم انتخاب دروس مطابق برنامه تعیین شده،دانشجویان را بامشکل عدم ارائه مجدد درس مواجه می سازد.

شنبه 14 مهر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویان گرامی تاریخ شروع کلاسهای نیمسال اول سال تحصیلی 1397-98 متعاقبا از طریق کانال ایتا و همین سایت اطلاع رسانی می شود.لذا از مراجعه حضوری و تماس تلفنی درخصوص این موضوع خودداری فرمایید.

سه شنبه 27 شهریور ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای" مهدیقلی رضایی" را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم، مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم. مرکز آموزش علمی کاربردی قوه قضائیه تهران

پنجشنبه 22 شهریور ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه کلیه دانشجویان: با توجه به نهایی شدن تاریخ امتحانات و درج شماره صندلی، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایید.

شنبه 3 شهریور ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه کلیه دانشجویان به دلیل تعطیلات تابستانی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری مورخه های 29و5/30 امور آموزشی و فارغ التحصیلی انجام نمی شود.لذا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی خودداری نمایید. بدیهی است از هفته آینده به روال سابق امور تسویه حساب و فارغ التحصیلی روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته انجام می شود.

یکشنبه 28 مرداد ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال تابستان 97 درس کارورزی را با استاد ضیایی اخذ کرده و محیط کارورزی آنان دادسرای امور جنایی می باشد: جهت کار در محیط روز دوشنبه مورخ 1397/05/15 رأس ساعت 11 صبح در محل تعیین شده حضور یابند. با توجه به اینکه زمان تعیین شده بهیچ وجه تمدید نمی گردد حضور کلیه دانشجویان مورد نظر الزامی است

شنبه 13 مرداد ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویان ‼️‼️صرفاً مقطع کارشناسی که معدل آنان بالای 17 می باشد‼️‼️: درصورتی که متقاضی حذف درس کارورزی از انتخاب واحد تابستان خود هستید، حداکثر تا ساعت 14 امروز سه شنبه مورخ 04/26 به کارشناس خود در دانشگاه مراجعه فرمائید. شایان ذکر است عواقب احتمالی مربوط به حذف درس مزبور به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

سه شنبه 26 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

درس کارورزی 2 برای کلیه دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی کلیه ی رشته ها ارائه گردیده است و دانشجویان نسبت به انتخاب درس فوق اقدام نمایید. سایر دروس درخواست شده به دلیل نرسیدن به حدنصاب (حداقل 10 نفر) قابل ارائه نمی باشد.

یکشنبه 17 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویانی که متقاضی درس متون حقوقی بوده اند ،درس متون حقوقی با استاد میرزایی ارائه شده است و در سامانه ی هم آوا قابل اخذ می باشد.در اسرع وقت نسبت به اخذ این درس اقدام نمایید

یکشنبه 17 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویانی که تاکنون جهت دریافت کارت دانشجویی اقدام نکرده اند،جهت دریافت کارت به خانم اسماعیلی (کتابخانه) مراجعه کنند.شایان ذکر است از تاریخ 2تیرماه97 ورود به دانشگاه مستلزم ارائه کارت دانشجویی می باشد.

چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

شروع مهلت ثبت درخواست نقل و انتقالات در سامانه هم آوا دانشجویان متقاضی با مطالعه کامل و دقیق آیین نامه نقل و انتقالات، صرفاً در صورتیکه مشمول هستند؛ از تاریخ 1397/03/01 لغایت 1397/03/15 درخواست خود را در سامانه هم آوا ثبت نمایند.

یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

مهلت ثبت نام در چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت تا 31 اردیبهشت 97 تمدید شد. آدرس سایت: quran.uast.ac.ir

دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

برگزاری کارگاه آموزشی معیارهای انتخاب همسر در روز دوشنبه مورخ 97/2/24 با حضور خانم دکتر عسگرنیا مشاوره روانشناسی مرکز در ساعت 15:30 در کلاس 102 برگزار خواهد شد. حضور برای کلیه دانشجویان مرکز رایگان می باشد.

دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویان گرامی باتوجه به ممنوعیت استفاده از تلڱرام، در ایتا با ما همراه باشید. کلیه اطلاع رسانی ها از این به بعد در این پیام رسان انجام می شود. http://eitaa.com/unilaw

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

ضمن تبریک قبولی در مرکز قوه قضائیه تهران پذیرفته‌شدگان می‌بایست از ۱۹ اسفند لغایت تاریخ ۲۱ اسفند جهت ثبت‌نام اینترنتی به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه و از قسمت "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی بهمن ۹۶" ابتدا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نموده و بعدجهت انتقال به سیستم آموزشی و انتخاب واحد صرفا" در تاریخ های اعلام شده مزبور از ساعت 9صبح تا 15 به صورت حضوري به کارشناس خود در مرکز مراجعه نمایند. (مدارک بارگذاری شده در سامانه بمنظور شفافیت و امکان تطبیق حتما اسکن شود، بنابراین از عکس گرفتن توسط دوربین، تلفن همراه و ... جدا خودداری گردد.) مدارك لازم براي ثبت‌نام اینترنتی: 1- عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري. 2- تصویر کلیه صفحات شناسنامه. 3- تصویر كارت ملي. 4- تصویر مدرک پایان تحصیلات دوره متوسطه (دیپلم) 5- اصل کاربرگ شماره 101، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان سهمیه شاغل). 6- تصویر مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران) تذکر: "پذیرفته‌شدگان می‌بایست قبل از مراجعه به مرکز كليه امور مربوط به ثبت‌نام اینترنتی از قبيل تكميل اطلاعات فردی، بارگذاری عکس و فرم‌های مربوط را انجام دهند". نحوه‌ ورود به سامانه: جهت ورود به سامانه می‌بایست پس از ورود به صفحه " ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان " با توجه به مقطع تحصیلی بر روی لینک‌ "ثبت‌نام کاردانی بهمن 96" کلیک نموده و پس از وارد نمودن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) وارد سامانه شويد. تذکر: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه، می‌توانند نام ونام خانوادگی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده نموده و نسبت به انجام عملیات مورد نظر اقدام نمایند. نحوه ثبت‌نام: پذیرفته‌شدگان می‌بایست پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه‌های تكميل اطلاعات فردی، آپلود عکس، کپی کارت ملی، کپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت پایان خدمت و معافیت، دیپلم، کاربرگ ها، نسبت به بارگذاری، تکمیل و تایید اطلاعات به شرح فایل راهنمای موجود در سامانه هم آوا به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند. ثبت نام حضوری: با به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک در روزهای مقرر ساعت ۹ الی ۱۵ به دانشگاه مراجعه نمائید.

شنبه 19 اسفند ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...
<123>

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.