Judiciary Scientific Applied Training Center

جمعه 29 تیر ماه 1397
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
اخبار دانشگاه
 

قابل توجه دانشجویان ‼️‼️صرفاً مقطع کارشناسی که معدل آنان بالای 17 می باشد‼️‼️: درصورتی که متقاضی حذف درس کارورزی از انتخاب واحد تابستان خود هستید، حداکثر تا ساعت 14 امروز سه شنبه مورخ 04/26 به کارشناس خود در دانشگاه مراجعه فرمائید. شایان ذکر است عواقب احتمالی مربوط به حذف درس مزبور به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

سه شنبه 26 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

درس کارورزی 2 برای کلیه دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی کلیه ی رشته ها ارائه گردیده است و دانشجویان نسبت به انتخاب درس فوق اقدام نمایید. سایر دروس درخواست شده به دلیل نرسیدن به حدنصاب (حداقل 10 نفر) قابل ارائه نمی باشد.

یکشنبه 17 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویانی که متقاضی درس متون حقوقی بوده اند ،درس متون حقوقی با استاد میرزایی ارائه شده است و در سامانه ی هم آوا قابل اخذ می باشد.در اسرع وقت نسبت به اخذ این درس اقدام نمایید

یکشنبه 17 تیر ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویانی که تاکنون جهت دریافت کارت دانشجویی اقدام نکرده اند،جهت دریافت کارت به خانم اسماعیلی (کتابخانه) مراجعه کنند.شایان ذکر است از تاریخ 2تیرماه97 ورود به دانشگاه مستلزم ارائه کارت دانشجویی می باشد.

چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

شروع مهلت ثبت درخواست نقل و انتقالات در سامانه هم آوا دانشجویان متقاضی با مطالعه کامل و دقیق آیین نامه نقل و انتقالات، صرفاً در صورتیکه مشمول هستند؛ از تاریخ 1397/03/01 لغایت 1397/03/15 درخواست خود را در سامانه هم آوا ثبت نمایند.

یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

مهلت ثبت نام در چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت تا 31 اردیبهشت 97 تمدید شد. آدرس سایت: quran.uast.ac.ir

دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

برگزاری کارگاه آموزشی معیارهای انتخاب همسر در روز دوشنبه مورخ 97/2/24 با حضور خانم دکتر عسگرنیا مشاوره روانشناسی مرکز در ساعت 15:30 در کلاس 102 برگزار خواهد شد. حضور برای کلیه دانشجویان مرکز رایگان می باشد.

دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویان گرامی باتوجه به ممنوعیت استفاده از تلڱرام، در ایتا با ما همراه باشید. کلیه اطلاع رسانی ها از این به بعد در این پیام رسان انجام می شود. http://eitaa.com/unilaw

یکشنبه 2 اردیبهشت ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

ضمن تبریک قبولی در مرکز قوه قضائیه تهران پذیرفته‌شدگان می‌بایست از ۱۹ اسفند لغایت تاریخ ۲۱ اسفند جهت ثبت‌نام اینترنتی به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه و از قسمت "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی بهمن ۹۶" ابتدا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نموده و بعدجهت انتقال به سیستم آموزشی و انتخاب واحد صرفا" در تاریخ های اعلام شده مزبور از ساعت 9صبح تا 15 به صورت حضوري به کارشناس خود در مرکز مراجعه نمایند. (مدارک بارگذاری شده در سامانه بمنظور شفافیت و امکان تطبیق حتما اسکن شود، بنابراین از عکس گرفتن توسط دوربین، تلفن همراه و ... جدا خودداری گردد.) مدارك لازم براي ثبت‌نام اینترنتی: 1- عكس پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري. 2- تصویر کلیه صفحات شناسنامه. 3- تصویر كارت ملي. 4- تصویر مدرک پایان تحصیلات دوره متوسطه (دیپلم) 5- اصل کاربرگ شماره 101، گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان سهمیه شاغل). 6- تصویر مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران) تذکر: "پذیرفته‌شدگان می‌بایست قبل از مراجعه به مرکز كليه امور مربوط به ثبت‌نام اینترنتی از قبيل تكميل اطلاعات فردی، بارگذاری عکس و فرم‌های مربوط را انجام دهند". نحوه‌ ورود به سامانه: جهت ورود به سامانه می‌بایست پس از ورود به صفحه " ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان " با توجه به مقطع تحصیلی بر روی لینک‌ "ثبت‌نام کاردانی بهمن 96" کلیک نموده و پس از وارد نمودن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) وارد سامانه شويد. تذکر: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه، می‌توانند نام ونام خانوادگی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده نموده و نسبت به انجام عملیات مورد نظر اقدام نمایند. نحوه ثبت‌نام: پذیرفته‌شدگان می‌بایست پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه‌های تكميل اطلاعات فردی، آپلود عکس، کپی کارت ملی، کپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت پایان خدمت و معافیت، دیپلم، کاربرگ ها، نسبت به بارگذاری، تکمیل و تایید اطلاعات به شرح فایل راهنمای موجود در سامانه هم آوا به آدرس edu.uast.ac.ir اقدام نمایند. ثبت نام حضوری: با به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک در روزهای مقرر ساعت ۹ الی ۱۵ به دانشگاه مراجعه نمائید.

شنبه 19 اسفند ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشگاه علمی- کاربردی قوه قضاییه در سه رشته کاردانی حرفه ای حقوق ثبتی ، حقوق خدمات قضایی، حقوق دستیاری قضایی دانشجو می‌پذیرد. لذا علاقمندانی که تا کنون ثبت نام ننموده اند و یا مایل به ویرایش کد محل های انتخابی خود میباشند میتوانند تا روز دوشنبه ۱۲/۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

شنبه 5 اسفند ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

لطفا در بازه زمانی برگزاری امتحانات (16دیماه لغایت 30دیماه) از مراجعه به دانشگاه جهت انجام امور تسویه حساب و یا دریافت مدرک تحصیلی خودداری فرمایید.

دوشنبه 18 دی ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساندکه کارت ورود به جلسه آزمون فعلا آماده نمی باشد و از پرینت گرفتن آن خودداری فرمایید.متعاقبا زمان پرینت از کارت اعلام خواهد شد

چهارشنبه 13 دی ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی(رشته های حقوق - ارشاد و معاضدت قضایی، حقوق -شورای حل اختلاف و حقوق ثبتی) و مقطع کارشناسی (رشته حقوق - دستیاری قضائی در امور کیفری ) آغاز شد.

شنبه 6 آبان ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

ثبت نام طبق سامانه جدید سما در دو مرحله اینترنتی و حضوری صورت میپذیرد. 1- مرحله اینترنتی بعد از ورود به سامانه سما مطابق با فایل راهنما، کلیه مدارک از4الی 6 مهر ماه بارگذاری شود. 2-حضوری: متعاقباً اعلام می گردد.

چهارشنبه 5 مهر ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

🎓📚 با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدین‌وسیله مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام کارشناسی اعلام می گردد. ✅مدارك لازم براي ثبت‌نام: 1⃣ شش قطعه عكس پرسنلی رنگی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري(فوری نباشد) 2⃣ دو سري تصوير تمامي صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت. 3⃣ دو برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت. 4⃣ اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام دو برگ تصوير آن. 5⃣ اصل كاربرگ 101 (گواهي اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل) 6⃣ اصل كاربرگ 103 (فرم تاييديه معدل) جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است، به همراه ریز نمرات تایید شده 7⃣ مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص نمايد (براي برادران)به همراه دو برگ تصویر آن

یکشنبه 2 مهر ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

احتراما باستحضار می رساند که بوفه ی مرکز با مساحت تقریبی 57 مترمربع مشتمل بر دو دستگاه یخچال ایستاده ،یک دستگاه فریزر،گرمکن غذا و .... از طریق مزایده اجاره داده می شود. متقاضیان می بایست درخواست پیشنهادی خود را از تاریخ 25شهریور 96 تا 27شهریور 96 کتبا به دفتر ریاست این مرکز تحویل دهند. لازم به ذکر است که قیمت پایه اجاره ماهانه 46000000ریال(چهل و شش میلیون ریال )می باشد. با تشکر مرکز علمی کاربردی قوه قضاییه

شنبه 25 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان گرامی با توجه به عدم راه اندازی کامل سامانه جدید سما ، خواهشمند است جهت انجام مراحل تسویه حساب فارغ التحصیلی تا اطلاع ثانوی از مراجعه به دانشگاه خودداری فرمائید.

چهارشنبه 22 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان با توجه به جایگزینی سامانه آموزشی سما و عدم راه اندازی کامل این سامانه ، خواهشمند است جهت انجام مراحل تسویه حساب فارغ التحصیلی و دریافت مدرک در روزهای دوشنبه و سه شنبه (13 و 14 شهریور ماه ) از مراجعه به دانشگاه خودداری فرمائید.

یکشنبه 12 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان : با توجه به برگزاری امتحانات از تاریخ 13/04/1396 لغایت 11/05/1396 کلیه امور فارغ التحصیلی صرفا در روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 8 الی 12 انجام می پذیرد. خواهشمند است از مراجعه در روزها و ساعات دیگر جدا خودداری فرمائید.

یکشنبه 1 مرداد ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...
<123>

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.