Judiciary Scientific Applied Training Center

یکشنبه 6 اسفند ماه 1396
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
اخبار دانشگاه
 

دانشگاه علمی- کاربردی قوه قضاییه در سه رشته کاردانی حرفه ای حقوق ثبتی ، حقوق خدمات قضایی، حقوق دستیاری قضایی دانشجو می‌پذیرد. لذا علاقمندانی که تا کنون ثبت نام ننموده اند و یا مایل به ویرایش کد محل های انتخابی خود میباشند میتوانند تا روز دوشنبه ۱۲/۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

شنبه 5 اسفند ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

لطفا در بازه زمانی برگزاری امتحانات (16دیماه لغایت 30دیماه) از مراجعه به دانشگاه جهت انجام امور تسویه حساب و یا دریافت مدرک تحصیلی خودداری فرمایید.

دوشنبه 18 دی ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساندکه کارت ورود به جلسه آزمون فعلا آماده نمی باشد و از پرینت گرفتن آن خودداری فرمایید.متعاقبا زمان پرینت از کارت اعلام خواهد شد

چهارشنبه 13 دی ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

تکمیل ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقطع کاردانی(رشته های حقوق - ارشاد و معاضدت قضایی، حقوق -شورای حل اختلاف و حقوق ثبتی) و مقطع کارشناسی (رشته حقوق - دستیاری قضائی در امور کیفری ) آغاز شد.

شنبه 6 آبان ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

ثبت نام طبق سامانه جدید سما در دو مرحله اینترنتی و حضوری صورت میپذیرد. 1- مرحله اینترنتی بعد از ورود به سامانه سما مطابق با فایل راهنما، کلیه مدارک از4الی 6 مهر ماه بارگذاری شود. 2-حضوری: متعاقباً اعلام می گردد.

چهارشنبه 5 مهر ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

🎓📚 با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدین‌وسیله مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام کارشناسی اعلام می گردد. ✅مدارك لازم براي ثبت‌نام: 1⃣ شش قطعه عكس پرسنلی رنگی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري(فوری نباشد) 2⃣ دو سري تصوير تمامي صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت. 3⃣ دو برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت. 4⃣ اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام دو برگ تصوير آن. 5⃣ اصل كاربرگ 101 (گواهي اشتغال) به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل) 6⃣ اصل كاربرگ 103 (فرم تاييديه معدل) جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است، به همراه ریز نمرات تایید شده 7⃣ مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص نمايد (براي برادران)به همراه دو برگ تصویر آن

یکشنبه 2 مهر ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

احتراما باستحضار می رساند که بوفه ی مرکز با مساحت تقریبی 57 مترمربع مشتمل بر دو دستگاه یخچال ایستاده ،یک دستگاه فریزر،گرمکن غذا و .... از طریق مزایده اجاره داده می شود. متقاضیان می بایست درخواست پیشنهادی خود را از تاریخ 25شهریور 96 تا 27شهریور 96 کتبا به دفتر ریاست این مرکز تحویل دهند. لازم به ذکر است که قیمت پایه اجاره ماهانه 46000000ریال(چهل و شش میلیون ریال )می باشد. با تشکر مرکز علمی کاربردی قوه قضاییه

شنبه 25 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان گرامی با توجه به عدم راه اندازی کامل سامانه جدید سما ، خواهشمند است جهت انجام مراحل تسویه حساب فارغ التحصیلی تا اطلاع ثانوی از مراجعه به دانشگاه خودداری فرمائید.

چهارشنبه 22 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان با توجه به جایگزینی سامانه آموزشی سما و عدم راه اندازی کامل این سامانه ، خواهشمند است جهت انجام مراحل تسویه حساب فارغ التحصیلی و دریافت مدرک در روزهای دوشنبه و سه شنبه (13 و 14 شهریور ماه ) از مراجعه به دانشگاه خودداری فرمائید.

یکشنبه 12 شهریور ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه فارغ التحصیلان : با توجه به برگزاری امتحانات از تاریخ 13/04/1396 لغایت 11/05/1396 کلیه امور فارغ التحصیلی صرفا در روزهای دوشنبه و سه شنبه ساعت 8 الی 12 انجام می پذیرد. خواهشمند است از مراجعه در روزها و ساعات دیگر جدا خودداری فرمائید.

یکشنبه 1 مرداد ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان از روز دوشنبه مورخ 96/05/02 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 96/05/09 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

یکشنبه 1 مرداد ماه 1396  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان: به علت مسدود بودن منوی شهریه در سامانه سجاد ، از مراجعه به دانشگاه تا پایان سال جاری جهت انجام تسویه حساب مالی خودداری فرمایید.

سه شنبه 17 اسفند ماه 1395  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویانی که درس معرفی به استاد اخذ نموده اند:به اطلاع این دسته از دانشجویان می رساند که تاریخ امتحان معرفی به استاد به شرح ذیل می باشد

شنبه 30 بهمن ماه 1395  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند کارت ورود به جلسه امتحان خود را از روز شنبه مورخ یازدهم دی ماه از سامانه سجاد پرینت گرفته و نسبت به تائید ان در واحد مالی اقدام فرمائید. تذکر: کارت هایی که زودتر از تاریخ یازدهم دی ماه پرینت گرفته شوند دارای اعتبار نمی باشند.

چهارشنبه 8 دی ماه 1395  |  اطلاعات بيشتر ...

دوشنبه 29 آذر ماه 1395  |  اطلاعات بيشتر ...
<12>

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.