Judiciary Scientific Applied Training Center

چهارشنبه 2 مرداد ماه 1398
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
اخبار دانشگاه
 

قابل توجه دانشجویانی که در نیمسال تابستان انتخاب واحد کرده اند:از طریق کاربری خود در سامانه هم آوا- گزینه تسویه حساب دانشجو، نسبت به پرداخت باقیمانده شهریه خود حداکثر تا تاریخ 98/04/04 اقدام نمایید در غیر اینصورت انتخاب واحد انجام شده، حذف خواهد شد. در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل با امور مالی تماس بگیرید.

سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

پیرو هماهنگی قبلی بعمل آمده، تاریخ امتحان معرفی به استاد به شرح فایل پیوست می باشد.

یکشنبه 30 تیر ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویانی که کلیه دروس خود را با موفقیت گذرانده و ❗️یک یا دو درس صرفاً نظری ❗️یا ❗️یک درس عملی نظری که قبلا افتاده باشند❗️، برای دانش آموختگی دارند، روزهای شنبه و یکشنبه مورخ 98/04/22 و 98/04/23 از ساعت 10 تا 16(به استثناء 12:30 الی 13:30) به دانشگاه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است دانشجویانی که در تابستان انتخاب واحد دارند نمی توانند درحال حاضر درخواست معرفی به استاد دهند. به درخواست های بعد از تاریخ مزبور بهیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

چهارشنبه 19 تیر ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویانی که فرم درس باقی مانده تکمیل کرده اند: دروس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، دانش خانواده و جمعیت، مهارتها و قوانین کسب و کار، زبان خارجه عمومی، تفسیر موضوعی قرآن، تحلیل هزینه و منفعت، اجرای مفاد اسناد رسمی، حقوق املاک مقدماتی، نگارش قضایی در نیمسال تابستان 98-97 در این مرکز آموزش ارائه نمی شود. لذا درصورت تمایل تا تاریخ 98/04/19 نسبت به پیگیری و ثبت درخواست مهمان در سامانه هم آوا اقدام نمایید. درخصوص سایر دروسی که فرم برای آنها تکمیل شده و در مرکز ارائه شده، متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

دوشنبه 17 تیر ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

قابل توجه دانشجویانی که در جلسه امتحان غیبت داشته اند: آخرین مهلت ارائه مدارک و مستندات جهت موجه شدن غیبت تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 98/04/11 می باشد و به مدارک ارائه شده بعد از تاریخ مذکور به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دوشنبه 10 تیر ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

دانشجویان گرامی توجه فرمائید که 1. به هیچ عنوان پاسخ خود را روی برگه سوالات مرقوم نفرمایید، به دلیل اینکه تمامی سوالات پس از پایان امتحان معدوم می گردد. 2. همچنین ملاک محروم شدن یا نشدن از شرکت در جلسه آزمون، 24 ساعت قبل از هر آزمون می باشد. لذا حتما کارت ورودبه جلسه خود را 24 ساعت قبل از آزمون در سامانه هم آوا ملاحظه کرده و از مجاز بودن به شرکت در آزمون اطمینان حاصل فرمائید. 3. شایان ذکر است تمامی امتحانات روز شنبه مورخ 98/04/08 طبق برنامه ذکر شده در کارت ورودبه جلسه امتحان برگزار می شود.

یکشنبه 19 خرداد ماه 1398  |  اطلاعات بيشتر ...

🔵 رشته های ارائه شده برای ثبت نام کارشناسی: ✅ حقوق - ارشاد در امور کیفری ✅ حقوق -ارشاد در امور مدنی ✅ حقوق - حقوق ثبتی ✅ حقوق -دستیاری در امور کیفری ✅ حقوق -دستیاری در امور مدنی میباشد 📄 مدارک مورد نیاز: 🔸اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات ۲ سری 🔸اصل کارت ملی و ۲ سری کپی 🔸اصل کارت پایان خدمت و ۲ سری کپی 🔸اصل مدرک کاردانی و ۲ سری کپی 🔸کاربرگ اشتغال (برای متقاضیان ثبت نام با سهمیه شاغل) 🔸۶ قطعه عکس پرسنلی زمینه سفید ❌ شایان ذکر است از کلیه مدارک فوق (تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی ، کارت پایان خدمت ،مدرک تحصیلی و کاربرگ اشتغال )حتما اسکن شود و بصورت سی دی تحویل دانشگاه گردد. 🔹 تاریخ ثبت نام: از ۱۱/۲۷ الی۱۱/۳۰ می باشد از ساعت 9صبح الی 15:30 🔴به دوستان خود اطلاع دهید.

پنجشنبه 25 بهمن ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

🔵 رشته های ارائه شده برای ثبت نام کاردانی: ✅ حقوق - ارشاد و معاضدت قضایی ✅ حقوق -خدمات قضایی ✅ حقوق - حقوق ثبتی ✅ حقوق -دستیاری قضایی ✅ حقوق - نگارش حقوقی ✅حقوق - شورای حل اختلاف میباشد 📄 مدارک مورد نیاز: 🔸اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات ۲ سری 🔸اصل کارت ملی و ۲ سری کپی 🔸اصل کارت پایان خدمت و ۲ سری کپی 🔸اصل مدرک دیپلم و ۲ سری کپی 🔸رسید پستی 🔸کاربرگ اشتغال (برای متقاضیان ثبت نام با سهمیه شاغل) 🔸۶ قطعه عکس پرسنلی زمینه سفید ❌ شایان ذکر است از کلیه مدارک فوق (تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی ، کارت پایان خدمت ،مدرک تحصیلی و کاربرگ اشتغال )حتما اسکن شود و بصورت سی دی تحویل دانشگاه گردد. 🔹تاریخ ثبت نام : از ۱۱/۲۷ لغایت ۱۱/۲۹ می باشد. 🔴به دوستان خود اطلاع دهید.

پنجشنبه 25 بهمن ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع داوطلبان مي‌رساند با توجه اعلام دفتر گسترش آموزش عالي درخصوص كدرشته محل‌هاي جديد در پذيرش دوره‌هاي کاردانی و کارشناسی حرفه‌ای مراكز آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي براي بهمن ماه سال 1397 اصلاحات مربوط به برخي از كد رشته محلها و مراكز آموزشي اعلام گردید. متقاضيان مي‌توانند با همراه داشتن مدارك لازم حداكثر تا تاریخ برای دوره کاردانی ۱۱/۲۹ و برای دوره کارشناسی ۱۱/۳۰ به مركز آموزش قوه قضاییه مراجعه نمايند.🔴

پنجشنبه 25 بهمن ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند که مهلت ثبت درخواست میهمان برای نیمسال دوم تحصیلی 98_97با عنایت به تقویم آموزشی از 21بهمن ماه تا28بهمن می باشد. لذا برای ثبت درخواست به سامانه هم آوا مراجعه فرمایید.

چهارشنبه 24 بهمن ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم علمی کاربردی می رساند که پرتال اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی غرب تهران با آدرس https://tw.uast.ac.ir با انعکاس آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به واحد استانی و امور جاری راه اندازی گردید.

پنجشنبه 27 دی ماه 1397  |  اطلاعات بيشتر ...

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.