Judiciary Scientific Applied Training Center

یکشنبه 6 مهر ماه 1399
وضعیت کاربر: میهمان  ورود
 
ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی مهر 98
 
پذیرفته‌شدگان می‌بایست از روز پنجشنبه 4مهرماه جهت ثبت‌نام به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه و از قسمت "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی سال ۹۸" ابتدا نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نموده و سپس جهت تكميل مراحل ثبت‌نام  با در دست داشتن مدارک زیر از روز شنبه 6مهر ماه به صورت حضوري به این مرکز مراجعه نمایید. 

👈 (مدارک بارگذاری شده در سامانه بمنظور شفافیت و امکان تطبیق، حتما اسکن گردد، بنابراین از عکس گرفتن توسط دوربین، تلفن همراه و ... جدا خودداری نمایید)

✅ الف/ نحوه ثبت نام اینترنتی:

👈 جهت ورود به سامانه www.edu.uast.ac.ir  می‌بایست پس از ورود به صفحه "ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان سال ۹۸" با وارد نمودن نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (شماره شناسنامه) وارد سامانه شويد.

👈 تذکر: پذیرفته‌شدگان پس از ورود به سامانه، می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده نموده و نسبت به انجام عملیات مورد نظر اقدام نمایند.

👈 در ادامه با کلیک بر روی گزینه های تكمیل اطلاعات فردي، آپلود عكس (عکس پرسنلی 3×4 زمینه سفید، تمام رخ)، کپي کارت ملي (پشت و رو)، کپي تمامي صفحات شناسنامه، کارت پایان خدمت یا معافیت یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید(پشت و رو)، گواهینامه موقت یا دانشنامه کاردانی ، کاربرگ ۱۰۳ (برای دانشجویانیکه گواهی موقت پایان تحصیلات  آنان آماده نگردیده است)، کاربرگ ۲۱۸ (ضوابط آموزشی) و کاربرگ ۱۰۴ (تعهد برای دانشجویان دارای مغایرت) نسبت به بارگذاری، تکمیل و تایید اطلاعات اقدام نمایند.

✅ ب/ شرح ثبت نام حضوری: از روز شنبه ۶ مهرماه،از ساعت 9صبح تا 15

👈 تذکر: پذیرفته شدگان میبایست قبل از مراجعه به این مرکز کلیه امور مربوط به ثبت نام اینترنتی از قبیل تكمیل اطلاعات فردي، بارگذاري عكس و فرم هاي مربوط را انجام دهند.

✅ مدارك لازم جهت ثبت‌نام:

👈 تذکر 1: تمام کپی ها خوانا و روی برگA4یک رو تهیه گردد.

👈 تذکر 2: با توجه به اینکه اصل مدرک تا پایان تحصیلات در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت لذا تهیه تصویر آن جهت استفاده های شخصی ضروری است.

1- چهار قطعه عكس پرسنلی زمینه سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

2- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.

3- اصل و تصویر كارت ملي.

4- اصل و 2 نسخه تصویر مدرک تحصیلی 

5- اصل و تصویر مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص نمايد (براي برادران)

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

تاريخ تنظيم: سه شنبه 2 مهر ماه 1398

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز آموزش عالی علمی - کاربردی قوه قضاییه می باشد.